» » » Қабылдау комиссиясы

Қабылдау комиссиясы

2017-2018 оқу жылына И.Әбдікәрімов атындағы
Қызылорда аграрлық техникалық жоғары колледжі талапкерлеріне 
түсу емтихандарын және аппеляциялық комиссия жұмыстарын ұйымдастыру тәртібі
1. Қабылдау комиссиясын ұйымдастыру және өткізу үшін қабылдау комиссиясының төрағаcымен колледждің тәжірибелі, білікті педагогикалық қызметкерлерінен қалыптастырылған емтихан және апелляциялық комиссиялардың құрамдары бекітіледі. Емтихан және апелляциялық комиссиялары қызметінің өкілеттілігі мен тәртібі колледж директоры бекіткен  ережелермен анықталады.
2. Қабылдау емтиханының кестесі қабылдау комиссиясының төрағасымен бекітіледі және талапкерлердің  назарына жеткізіледі. Қабылдау емтихандарының материалдары жыл сайын әзірленеді, қабылдау комиссиясының төрағасымен бекітіледі, қажетті көлемдегі басылып шығарылады және қатаң есептегі құжат ретінде темірсандықта сақталады.
3.  Түсу емтиханына бөгде тұлғаларға (тексеруші органдарды қоса есептегенде) қатысуға жол берілмейді.
4.  Талапкерлер емтихан тобының тізіміне сәйкес қатаң жеке куәлігін көрсету арқылы қабылдау емтиханы өтетін дәрісханаға кіреді. Түсу емтиханында тыныш және жайлы жағдай қамтамасыз етілуі,  оқуға түсушілерге өзінің білімі мен ептілігінің деңгейін толығымен көрсетуге мүмкіндік жасалуы тиіс.
5.  Бір топ үшін бір күнде бір – ауызша немесе жазбаша емтихан өткізіледі.
6.  Түсу емтиханына дәлелді себептермен (ауырып қалу немесе басқа да құжатпен расталған жағдайлар) қатыспаған тұлғаларға оған қатар топтарда қатысуға рұқсат беріледі.
     7. Кешенді тестілеуге екі пән бойынша 1 сағат 30 минут, үш пән бойынша2 сағат 15 минут беріледі.
     8. Бұқаралық кәсіптер мен неғұрлым күрделі (аралас) кәсіптер бойынша кадрлар даярлауды көздейтін техникалық және кәсіптік білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқуға түсушілерге арналған түсу емтихандары әңгімелесу түрінде өткізіледі.
     9. Түсу емтихандарын қайта тапсыруға рұқсат етілмейді. Қанағаттанарлықсыз баға алған немесе емтиханға дәлелді себепсіз келмеген азаматтар қалған емтихандарға жіберілмейді.
     10. Қойылған бағамен келіспеген жағдайда талапкерлердің өтініштерін қарау үшін апелляциялық комиссия құрылады. Апелляциялық комиссияның құрамы колледж директорының бұйрығымен бекітіледі. Апелляциялық комиссияның құрамына кешенді тестілеуге енгізілген (пән емтиханы) әр пән бойынша бір сарапшыдан (оқытушы) кіргізу ұсынылады. Сарапшы ретінде жалпы білім беретін мектептердің білікті мұғалімдері шақыртылуы мүмкін.
     11. Апелляцияға өтініш тестілеу емтихандарының нәтижелері хабарланғаннан кейін апелляциялық комиссияға келесі күнгі сағат 13.00-ге дейін беріледі және бір тәулік ішінде өтініш берушінің қатысуымен апелляциялық комиссияда қаралады.
            12.  Апелляция қарау кезінде қосымша сұрақ қоюға жол берілмейді.

 


Колледждің кәсіптік бағдар беру жұмысы. Ашық есік күні

28 сәуір күні И.Әбдікәрімов атындағы Қызылорда аграрлық техникалық жоғары колледжі Қызылорда қаласы білім басқармасына қарасты мектептердің 9-11 сынып оқушыларына Ашық есік күні өткізілді.Біздің колледжімізбен танысуға 40 мектеп оқушылары келді.

Жоғары колледжегі ашық есік күні- болашақ талапкерлерге техникалық мамандықтар бойынша білім алу туралы ақпарат берілді.Сонымен қоса оқуға түсу ережелері, негізгі білім бағдарламалары және тәжірибеден өту шарттарымен таныстырылды.Ашық есік күні оқушылар колледждің тарихы бейнеленген мұрағатымыздың экспозициясымен таныстырылды. Іс-шара барысында колледжіміздің 2-оқу ғимаратымен, жатақхана, асхана, оқу кабинеттері, зертханалар, спорт залдары және тренажерлік залмен танысты.

Мектеп оқушыларына арналған колледж жастарының ұйымдастырылуымен өткізілген «Болашақ жетістіктерге бізбен- берге» атты- концерттік бағдарламасы көрермендердің көңілінен шықты.

Ашық есік күні «Қазақстан- Қызылорда» облыстық телеарнасына түсірілді. 

Мектеп оқушылары колледжімізге оқуға түсуге ықылас танытты.    



 
   




ҚҰРМЕТТІ ЖАС ТАЛАПКЕР!
Біздің оқу орнында білім алуға шақырамыз!
























И.Әбдікәрімов атындағы Қызылорда аграрлық техникалық жоғары колледжіне 2018-2019 оқу жылына оқуға қабылдаудың ҚАҒИДАЛАРЫ

































































ҚАБЫЛДАУ ЕМТИХАНЫНЫҢ ЕРЕЖЕЛЕРІ














































ПОЛОЖЕНИЕ ОБ АПЕЛЛЯЦИОННОЙ КОМИССИИ
































































И.Әбдікәрімов атындағы Қызылорда аграрлық техникалық жоғарғы колледжі 2018-2019 оқу жылына келісім шарт бойынша ақылы түрде оқытудың төлем ақысы/шәкірт ақысыз/ Кешкі оқу түрі бойынша

  





























































2018-2019 оқу жылына оқуға қабылданған студенттердің тізімі
9-сынып негізінде
Мамандығы: 1201000 (1201123) -Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану
А-18о оқу тобы
1
Райхан Әділжан Бекболатұлы
2
Исаев Қажымұрат Бақытбекұлы
3
Кеңесов Мейіржан Ғабитұлы
4
Пазылханов Асет Батырханович
5
Мұқаш Бекзат Әбукәрімұлы
6
Елмұратов Әлизат Талғатұлы
7
Жунусов Елдос Жолдасұлы
8
Ураз Бекарыс Мұратұлы
9
Жарылқап Ерзат Айдосұлы
10
Ертай Ердос Досымұлы
11
Серік Ғабидулла Серікұлы
12
Бахытбек Нұрсұлтан Қуанышбекұлы
13
Мұратбекұлы Жеңісбек
14
Мырхиев Абзал Нагашыбайулы
15
Бердіғали Айбат Серікұлы
16
Нұрлыбек Сұлтанбек Бахытжанұлы
17
Серикбай Алдаберген
18
Бисенбаев Диас Маратұлы
19
Аждар Бекзат Ғаниұлы
20
Шахмарданов Даниал Мейірбекұлы

Мамандығы: 0910000 (0910053) -Электр және электр механикалық жабдықтар (түрлері бойынша)
Эо-18о оқу тобы
1
Кунтуаров Ален Мауленович
2
Темірхан Азамат Ғабитұлы
3
Бейбітұлы Рамазан
4
Қоқанбаев Алихан Алмасұлы
5
Шералханов Жасұлан Еркінұлы
6
Әділ Асылбек Әділұлы
7
Әкімжан Айбол Қанатұлы
8
Сағымов Темірхан Бақытбекұлы
9
Байқадам Нұрбол Ерболұлы
10
Медетов Ислам Русланұлы
11
Аманкелді Ернат Талантұлы
12
Мақсұтұлы Дінмұхамед
13
Мырзахан Ерасыл Мұратханұлы
14
Айтбай Айбек Серікұлы
15
Бисен Нұрислам Махатжанұлы
16
Жұман Еркебұлан Алтынбекұлы
17
Мейрамбек Нұрдәулет Мейрамбекұлы
18
Қанат Расул Дәуренұлы
19
Жамалбек Жасұлан Мұратбекұлы
20
Берік Жәнібек Берікұлы

Мамандығы: 1410000 (1410013) -Автомобиль жолдары мен аэродромдар құрылысы
Ад-18о оқу тобы
1
Тыным Әділет Қайратұлы
2
Сырлыбай Бекнұр Мақсатұлы
3
Надиров Рахат Бауыржанұлы
4
Үсенов Әлижан Бауыржанұлы
5
Избасов Дамир Бакытжанұлы
6
Жайлаубай Бекнұр Жеңісбекұлы
7
Жүсіп Қаракөз Алимжанқызы
8
Қорғанбек Бейбарыс Серікұлы
9
Егізбаев Аман Әзімханұлы
10
Жарасбаева Аружан Қадірқызы
11
Жеткерген Бақдәулет Қайратұлы
12
Жомарт Азамат Жомартұлы
13
Исмаил  Жалғасбек 
14
Советбай Жандос Серікұлы
15
Мәлікаждар Бекзат Ердәулетұлы
16
Қани Бекзат Қуандықұлы
17
Караулов Аслан Мирамбекұлы
18
Ерсарын Әсет Ерсарынұлы
19
Төреш Ғаламат Бауыржанұлы
20
Кеңесхан Ілияс Жігерұлы
Мамандығы: 1412000 (1412093) -  Құрылыс бұйымдары мен құрастырылымдар өндірісі
Пск-18о оқу тобы
1
Досқали Ернұр Ертілеуұлы
2
Ыспан Жарасхан Маратұлы
3
Абдрахим Бақытжан Мұратбекұлы
4
Темірбек Досымжан Серікұлы
5
Оразбеков Батырхан Өтегенұлы
6
Үсенгелді Зеріп Талғатқызы
7
Амантұр Ерасыл Жасұланұлы
8
Мавлютов Рамиль Ринатович
9
Сейтжағыпар Ержан Ерлібекұлы
10
Жанаберген Бахтияр Рүстембекұлы
Мамандығы: 0902000 (0902033) –Электрмен қамтамасыз ету (салалар бойынша)
Эс-18о оқу тобы
1
Махамбетәли Берді Нұрболсынұлы
2
Оңдасын Ерлік Ерболұлы
3
Қырғызбеков Дамир Қалдыбекұлы
4
Мажанов Руслан Рашидович
5
Жарылқапов Нұрберген Ерболұлы
6
Қуандық Дамир Нұрланұлы
7
Мұхтар Дархан Нұрлыбекұлы
8
Аққожа Бақдәулет Өмірбекұлы
9
Мұрат Айбек Мұратұлы
10
Орынбасарұлы Саят
Мамандығы: 0701000 (0701073) –Пайдалы қазбалар кен орындарын геологиялық түсіру, іздеу және барлау (түрлері бойынша)
Гр-18о оқу тобы
1
Боханова Динара Ғабиденқызы
2
Әліхан Сабыржан Бауыржанұлы
3
Дәулетов Еркебұлан Досмұхамбетұлы
4
Тасболатов Мұхамеджан Нұрланұлы
5
Құрамыс Алихан Бауыржанұлы
6
Мыңжасаров Жүніс Бағдатұлы
7
Мыңжасаров Ғазиз Талғатұлы
8
Асылхан Ғалым Русланұлы
9
Жансауыт Әсел Серікқызы
10
Қорғанбек Нурдәулет Талғатұлы
11
Жеткерген Әлихан Бақытұлы
12
Дүйсебек Ерасыл Базарбекұлы
13
Дүйсенбек Нұрбол Қанатбекұлы
14
Шәдімұхамед Ернұр Бағланұлы
15
Сматулла Ернұр Қуанышбайұлы
16
Қамысбаева  Айзада Айдуллақызы
17
Сайдим Бауыржан Бақытжанұлы
18
Қуанышбай Сағыныш Еркінбекұлы
19
Жанғабыл Бақдәулет Ғалымжанұлы
20
Дүкенбаев Жанболат Ғабитұлы
Мамандығы: 1405000 (1405043) –Газбен қамтамасыз ету жабдықтары мен жүйелерін 
құрастыру және пайдалану
Гс-18о оқу тобы
1
Әбдуалиев Ержан Құрмашұлы
2
Жұмахмет Әбілда Дүйсенбекұлы
3
Жиембаева Ләззат Бихамбекқызы
4
Қоқанбаев Дәулет Алмасұлы
5
Сұлтанбек Аружан Маратқызы
6
Мешітбаев Бейбарыс Сұңғатұлы
7
Серік Азиза Жандосқызы
8
Амангелді Фархад Сабырұлы
9
Балабаев Фархат Елеусізұлы
10
Шанжархан Диас Шанжарханұлы
11
Нурадин Нариман Ерболатұлы
12
Ұзақбаев Жангелді Асылбекұлы
13
Әбдуали Ғалым Нұрланұлы
14
Жұмағали Нұржігіт
15
Әбілбаев Ғанибек Арыстанұлы
16
Нұржан Мадияр Ерланұлы
17
Абдраманов Нұржан Кеңесбекұлы
18
Муратова Камила Арайқызы
19
Мұратова Малика Дастанқызы
20
Шакиев Ербол Бауыржанұлы
Мамандығы: 1108000 (1108183) –Темір-жол жылжымалы құрамдарын пайдалану, жөндеу және техникалық қызмет көрсету (түрлері бойынша)
Тх-18о оқу тобы
1
Ақылбеков Нұрсат Батырбекұлы
2
Шакиров Шадияр Рүстемұлы
3
Қайырбеков Нариман Сапарбекұлы
4
Жұмаев Нұрислам Алпамысұлы
5
Тұрғанбай Нұртөре Уалиханұлы
6
Қонысбаев Бибарыс Қалдыбекұлы
7
Жаңғабыл Ақжол Ғалымұлы
8
Байхожа Алмас Еркінұлы
9
Дәріпбек Олжас Талғатұлы
10
Досмағанбет Ерсұлтан Маратұлы
11
Өтебаев Әділет Әділбекұлы
12
Аралбаев Нұрасыл Абдижамитұлы
13
Муканов Аблайхан Ануарбекұлы
14
Жарылқапұлы Келдібай
15
Шамет Диас Ғабитұлы
16
Сақтаған Диас Жақсылықұлы
17
Әбдімәлік Сырым Муратбекұлы
18
Абдрашит Бексұлтан Қанатұлы
19
Тыныштықбаев Сұлтанбек Көпшілікұлы
20
Әбдібек Бағдәулет Ерланұлы
Мамандығы: 1509000 (1509033) –Экология және табиғатты қорғау қызметі (түрлері бойынша)
Гм-18о оқу тобы
1
Төлеген Бекзат Мырзабайұлы
2
Сапарбек Қанағат Адилбекұлы
3
Жиембаева Ақерке Алмабекқызы
4
Миірхан Нұрым Кенжебекұлы
5
Серікбай Бексұлтан Елжанұлы
6
Сеил Рахым Серікбекұлы
7
Қалдыбек Мағжан Қанатұлы
8
Мырзашке Абылайхан Серікбайұлы
9
Жұмадин Жәнібек Нұрболатұлы
10
Сәтібек Зарина Ғаниқызы
11
Маскубаев Мақсат Сағынғанұлы
12
Сырымбет Өркен Мұратұлы
13
Нұртай Арман Уәлиханұлы
14
Ануарбек Ерхан Нұрланұлы
15
Шымберген Жайна Ерленқызы
16
Шорабек Нұрдәулет Русланұлы
17
Жақсыбайұлы Сырым
18
Серікбай Жанна Бекмұхамедқызы
19
Сейділдаев Ержан Амандықұлы
20
Шайланова Анеля Асхатовна
Мамандығы: 1513000 (1513083) –Ветеринария
В-18о оқу тобы
1
Шәмшідін Ақниет Толқынбайқызы
2
Мамитанов Санжар Жанбекұлы
3
Мирамбек Нұрдәулет Серікұлы
4
Рамазанқызы Саманта
5
Серік Арнұр Қайратұлы
6
Пернебек Бексұлтан Иманайұлы
7
Сәбитұлы Әбсұлтан
8
Ерболат Әділ Жанболатұлы
9
Омар Жолбарыс Смағұлұлы
10
Еркін Сұңқар Қанжарұлы
11
Рзалы Ерасыл Ерболатұлы
12
Әбдібіләл Рахат Жандарбекұлы
13
Есенғали Демеу Романұлы
14
Жанәбіл Аманқос Айтуғанұлы
15
Темірхан Еркеғали Темірханұлы
16
Өмірзақ Әділ Бауыржанұлы
17
Елкеев Есімжан Ыждахатұлы
18
Орынбаева Назерке Жәнібекқызы
19
Жұмабеков Рафхат Ақылбекұлы
20
Өмірзақ Зұлхарнай Абзалұлы
Мамандығы: 1512000 (1502043) –Агрономия
Аг-18о оқу тобы
1
Балықбай Айзада Талғатқызы
2
Жарылкапова Сара Асылбекқызы
3
Нақыпбек Жансая Азаматқызы
4
Шарапат Мейрамкүл Қонақбайқызы
5
Қалдыбек Бағдәулет Дарханұлы
6
Айдар Жасұлан Берманұлы
7
Серікбаев Арыстан Маратұлы
8
Мусрепов Рамазан Рүстемұлы
9
Бденбаев Жандос
10
Алдаберген Оралхан Алтынбекұлы
11
Ахметов Бейбарыс Абдыханұлы
12
Өміртай Дастан Русланұлы
13
Идрисов Аян 
14
Стамқұл Дияс Амангелдыұлы
15
Нұртаза Қадырбек
16
Серғалиев Нұрбақыт Нұрғалиұлы
17
Алматұлы Абылай
18
Оразалыұлы Асқар
19
Тажимбетов Ринат Акилбекович
20
Мұратбек Бекжан Мұратбекұлы
Мамандығы: 1504000 (1504113) –Фермер шаруашылығы (бейін бойынша)
Ф-18о оқу тобы
1
Әділұлы Олжас
2
Кендірбай Азамат Талғатұлы
3
Ормантай Әділет Жақыпұлы
4
Жақсылық Нұрлан Болатұлы
5
Қайболдаш Аруна Қанатқызы
6
Абылбек Ернар Әбдіхалықұлы
7
Қартбаев Жанболат Бекболатұлы
8
Әбдібай Нұрдәулет Маратұлы
9
Мұхамбетияр Ернар Болатбекұлы
10
Ахан Дулат Хамидуллаұлы
11
Усаинов Бекжан Жасаралұлы
12
Тәжібаев Алмас Сәрсенбайұлы
13
Халиядин Нұрсұлтан Қайратұлы
14
Изет Нұртас Темирұлы
15
Нуралы Ернар Ерланұлы
16
Ерсайынұлы Ерасыл
17
Жалғасұлы Айдос
18
Тұрсынбек Диас Мұратбекұлы
19
Камен Нұрбек Шәдібекұлы
20
Әмірбек Дамир Батырбекұлы
Мамандығы: 1304000 (1304073) -Есептеу техникасы және бағдарламалық
қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
Вм-18о оқу тобы
1
Захманова Мерей Съезбекқызы
2
Өтегенов Нұрдастан Аманкелдіұлы
3
Карибайұлы Нұрқанат
4
Биболатов Балтабай Төреханұлы
5
Меңлібек Дана Ғалымжанқызы
6
Абат Данияр Мирамбекұлы
7
Сексенбай Мейірхан Қонысбекұлы
8
Асқар Дамир Қайратұлы
9
Хамзаева Жансұлу Сағынышқызы
10
Хамит Әлібек Нұрланұлы
11-сынып негізінде
Мамандығы: 1411000 (1411013) –Көпірлер мен көлік үңгі жолдары
См-18 оқу тобы
1
Абтаев Бексұлтан Орынбасарұлы
2
Алмасбек Нұрбек Алмасбекұлы
3
Әбдуәли Бабабек Кадырбекұлы
4
Әбдіғалым Арман Әбдіғалымұлы
5
Әшімова Аягөз Мұхитқызы
6
Әшірбек Айзере Болатбекқызы
7
Басаманов Біржан Бақытжанұлы
8
Есенов Арман Бахтаержанұлы
9
Қайырла Ринат Бауыржанұлы
10
Құлан Ерсұлтан Қыдырбекұлы
11
Қызылбаев Абылайхан Саламатұлы
12
Махамбетова Нұрлыайым Шаттыққызы
13
Мәмбетжанұлы Думан
14
Мұстафа Әділет Талғатбекұлы
15
Нарымбетов Нұрсұлтан Ібрагімұлы
16
Сұлтанхан Нұрсаулет Қуанышұлы
17
Телембаев Азамат Шаймерденұлы
18
Тоқсанбай Жансұлтан Темірбекұлы
19
Утарбаева Ойсара Кубейсинқызы
20
Шымбаева Аружан  Жаңабайқызы
Мамандығы: 1406000 (1406043) –Жергілікті магистральдық және желілік
құбырларды монтаждау
Мт-18 оқу тобы
1
Өтеген Бекзат Нұржанұлы
2
Бәкір Асылжан Ибахожаұлы
3
Бүркітбаева Ақерке Ерболқызы
4
Өтеп Нұрсұлтан Жәнібекұлы
5
Әбдімәлік Пірмахан Мейрамханұлы
6
Ерғазы Бекзат Бекболатұлы
7
Қалдарбеков Досбол Пахырдинұлы
8
Келіс Нұрбибі Жарасқызы
9
Абдирахим Мүсірәлі Ерназарұлы
10
Рахман Дана Бауыржанқызы
11
Қаласов Болат Әшімұлы
12
Алтайбек Нұрдаулет Алтайбекұлы
13
Қалдан Байкен Бакуұлы
14
Бодыбай Асылхан Нұрболұлы
15
Иманғазиев Нұрдәулет Асқарұлы
16
Сұлтанбек Нұрболат Оңталапұлы
17
Жамалбек Бекзат Мусабекұлы
18
Бұлдан Ақылжан Сәрсенбекқызы
19
Мұқтарұлы Досмұқамет
20
Қалабаев Мәди Ерболатұлы


И.Әбдікәрімов атындағы Қызылорда аграрлық техникалық жоғары колледжіне 2019-2020 оқу жылына оқуға қабылдаудың ҚАҒИДАЛАРЫ

 
02 желтоқсан 2017 ж. 0 0